SteelOrbis Nedir?

SteelOrbis, dünya demir-çelik sektörünün buluşma noktasıdır.

SteelOrbis, demir çelik sektörüne hizmet veren, tek e-pazaryeri ve içerik sağlayıcısıdır.

Demir-çelik sektöründeki tüm alıcı ve satıcılara eşit mesafede bulunan, %100 tarafsız bir platform olan SteelOrbis, üyelerine güvenli bir e-ticaret platformunun yanı sıra sektörün içinden güncel haberler, piyasa analizleri, istatistikler ve gerçek ticari faaliyetlerden derlenmiş fiyat bilgilerini sunmaktadır.

SteelOrbis’in geçmişi

SteelOrbis, sektörün içinden gelen uzmanlar tarafından, interneti çalışmalarının odağına alan bir "yatırım holding" şirketi olan İLab Holding bünyesinde kurulmuştur. Mayıs 2002’de içerik hizmeti ile faaliyete geçen SteelOrbis, Ekim 2002’de de e-ticaret platformunu hizmete sokmuştur.

Kurulduğu tarihten itibaren aralıksız olarak hizmetlerini çeşitlendiren ve performansını yükselten SteelOrbis, bugün dünyanın 125 farklı ülkesinden onbinlerce firmayı bir araya getiren global bir platform halini almıştır.
Çıkış noktası olarak Türkiye’yi seçen SteelOrbis, Amerika ofisini Haziran 2005’de devreye soktu. Ağustos 2005’de SteelOrbis Çin ofisi ve Kasım 2008’de İtalya ofisi faaliyetlerine başladı.

SteelOrbis’in organizasyon yapısı

SteelOrbis, dünya piyasalarını daha da yakından takip edebilmek için İstanbul merkezinin yanında önemli pazarlarda da yapılanarak genişlemiştir.

Outlook Outlook
iCal iCal
Google Google
Yahoo! Yahoo!
MSN MSN
Üst