Kimpton Journeyman Hotel

Cvent Supplier Network ile ilgili ayrıntılar
310 E. Chicago Caddesi Milwaukee, WI 53202

Promosyonlar

2X Points with IHG Business Rewards

15.03.2024 – 30.11.2024

Puanlar

AAA
4

Ödüller

U.S. News & World Report - Milwaukee şehrindeki En İyi Oteller, 2018 Tripadvisor - #5, 2018

İmkanlar

Oda özellikleri ve misafir hizmetleri

 • İnternet erişimi
 • Oda servisi
 • Çamaşır yıkama hizmeti

Olanaklar

 • Alan (Özel)
 • Hayvan dostu
 • Restoran
 • Yemek Hizmeti (Catering)

Ticari hizmetler

 • AV olanakları
 • İş merkezi

Rekreasyonel faaliyetler

 • Sağlık kulübü
 • Spa veya salon

Ulaşım

General Mitchell Uluslararası Havaalanı'ndan. Güney Howell Caddesi, Kuzey-Güney Otoyolu East Joseph M Hutsteiner Drive'a sola dönün South Howell Bulvarı'na (WI 38) sağa dönün Düz git West Howard Avenue'ye sola dönün Sağdaki rampayı al Kuzey-Güney Otoyolu üzerinde çatalla sola dönün North-South Freeway'e doğru soldan birleşin (I 43) I 794 East yönünde sağdaki rampadan dönün: Lakefront Plankington Caddesi'ne doğru çatalla sağa devam edin Çatalda soldan I 794 East: Lakefront yönünde durun East-West Freeway (I 794) üzerinde soldan birleşin Jackson Caddesi'ne doğru soldaki rampayı kullanın Çatalda sağa kal Doğu Chicago Caddesi'ne doğru sağa dönün Hedefinize ulaştınız

Park

 • Ücretsiz park
 • Ücretli park
 • Vale

Havaalanına olan mesafe

 • 8.8 mil, mekana uzaklık

Kimpton Journeyman Hotel Toplantı Yeri

Toplam toplantı alanı9.000 fitkare
Toplantı odaları6
En büyük oda2.809 fitkare
İkinci en büyük oda2.793 fitkare
Alan (Özel)Uygun
Filtreler

Kat planları

Misafir odası

Toplam misafir odası158
Tek (1 yatak)115
Çift kişilik (2 yatak)36
Süit7
Vergi oranı15,1%

Yerel İlgi Merkezleri

Milwaukee Halk Müzesi

Müze
1 mil uzakta
Milwaukee Halk Müzesi (MPM), 19. yüzyılın son yarısında kurulan yaklaşık yarım düzine büyük Amerikan doğa ve insanlık tarihi müzesi arasındaydı. Özel ayrımı, zengin hayırseverler olmadan kurulmuş bir halk müzesi olarak başlaması ve olarak kalmasıdır ve bilimsel kapsamda hizmet ettiği nüfusun büyüklüğüne göre beklenenden her zaman çok daha büyük ve daha geniş olmuştur.
800 Batı Wells Caddesi
Milwaukee, WI, US 53233

Milwaukee Halka Açık Piyasalar

Alışveriş
5 minutes uzakta
Milwaukee Halk Pazarı, Wisconsin, Milwaukee'deki Historic Third Ward semtinde bulunan bir halka açık pazardır. Binadaki alan, başta yerel gıda işletmeleri olmak üzere satıcılara kiralanıyor
400 N Su Sokağı
WI, US 53202

Henry Maier Festival Parkı

Rekreasyon
3 minutes uzakta
Henry Maier Festival Parkı (Henry Maier Festival Grounds veya Summerfest Grounds olarak da bilinir), Milwaukee, Wisconsin'de bulunan bir festival parkıdır. Park, Milwaukee'nin en uzun süre görev yapan belediye başkanı Henry Maier'den almıştır. Summerfest, Wisconsin, Milwaukee'de göl kıyısında düzenlenen yıllık bir müzik festivalidir. 11 gün süren festival, 800'den fazla gösteriden ve 1000'den fazla performanstan oluşan 11 sahneden oluşuyor. 1970'lerin ortalarından bu yana, genellikle 4 Temmuz tatili de dahil olmak üzere Haziran sonundan Temmuz başlarına kadar devam ediyor. [1] Summerfest her yıl 800.000 ila 900.000 kişiyi ağırlıyor ve kendisini 1999'dan beri Guinness Dünya Rekorları tarafından onaylanan “Dünyanın En Büyük Müzik Festivali” olarak tanıtıyor.
200 N Liman D
Milwaukee, WI, US 53202

Milwaukee Sanat Müzesi

Müze
1 mil uzakta
Milwaukee Sanat Müzesi, sanatı toplar ve korur, onu topluma hayati bir ilham ve eğitim kaynağı olarak sunar. 30.000 sanat eseri. Yılda 350.000'den fazla ziyaretçi. 125 yıllık sanat koleksiyonculuk. 1888'deki Milwaukee'nin ilk sanat galerisindeki köklerinden Müze, bugün Milwaukee için bir simge ve tüm eyalet için bir kaynak haline geldi.
700 N Sanat Müzesi Dr
Milwaukee, WI, US 53202

Wisconsin Kongre Merkezi

Kongre merkezi
1 mil uzakta
1998'de açılan Wisconsin Center, insanların sadece hayran olmak için ziyaret ettikleri bildiğimiz birkaç kongre merkezinden biridir, ancak bunun sizi kandırmasına izin vermeyin; çalışkan bir şehirde çalışkan bir tesistir. Wisconsin Merkezi, hem duyusal zevk hem de şaşırtıcı verimlilik için tasarlanmıştır ve müşteri hizmetlerine sıkı bir özen gösterilerek işletilmiştir. 1.2 milyon dolarlık Burke Family Collection'a ev sahipliği yapıyor ve tüm dünyadaki en gelişmiş ve BT altyapılarından bazılarına ev sahipliği yapıyor. Eşit kolaylıkla, fuar kurulumunun sağlam gerçeklerini ele alır ve resmi ziyafetler için mükemmel bir zarafet sunar.
400 W. Wisconsin Bulvarı
Milwaukee, WI, US 53203

Fiserv Forumu

Rekreasyon
2 mil uzakta
Fiserv Forum, Milwaukee Bucks basketbolunun yeni evinden çok daha fazlası. Milwaukee'nin mirasını, tarihini ve kişiliğini yansıtmak için tasarlanan ilerlemeyi, erişilebilirliği ve yenilenmiş bir topluluk duygusunu aktif olarak yansıtacak şekilde tasarlanan son teknoloji ürünü olan 714.000 metrekarelik arena, Wisconsin'deki eğlence merkezi ve Milwaukee şehir merkezinde büyümeyi sağlayan motordur. Önümüzdeki yıllarda, Fiserv Forum'u çevreleyen 30 dönümlük bölge, Milwaukee şehir merkezinde şimdiye kadar üstlenilen en büyük geliştirme projesi olacak. Eğlence, konut ve ticari alanları birleştiren yeni bölge, Milwaukee'yi dönüştürecek ve bölge genelinde gelişimi yönlendirmek için bir katalizör görevi görecek. Dışarıda yıl boyunca topluluk kullanımı için tasarlanmış aktif bir plaza alanı ve iç kısımda hem kasenin hem de şehrin muhteşem manzaralarına sahip Fiserv Forum, dünya standartlarında hayran deneyimini yeniden tanımlamak ve canlı eğlenceye katılmanın ortak doğasını vurgulamak için inşa ediliyor.
1111 Vel R. Phillips Ave
Milwaukee, WI, US 53203

Harley Davidson Müzesi

Müze
1 mil uzakta
Harley-Davidson Müzesi, Milwaukee, Wisconsin şehir merkezine yakın, Harley-Davidson motosikletlerinin 100 yılı aşkın tarihini kutlayan bir Kuzey Amerika müzesidir.
400 W Canal St
Milwaukee, WI, US 53201

Daha fazla

Kimpton Journeyman Hotel, Milwaukee, Wisconsin'de yer almaktadır. General Mitchell Uluslararası Havaalanı'nın yakınında yer almaktadır. otel, tüm modern olanaklara sahip uyku odaları ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için toplantı alanı sunmaktadır.

Mevsimsellik

Oca
Şub
Mar
Nis
May
Haz
Tem
Ağu
Eyl
Eki
Kas
Ara
Yoğun sezon
Jun 1 – Jul 31
Ara sezon
Aug 1 – Oct 31
Düşük sezon
Jan 1 – May 31
Nov 1 – Dec 31

Web linkleri

Bize Ulaşın

Zaten bir hesabınız var mı?